Webáruház asszisztens munkatársat keresünk

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Megrendelések számlázása, csomagolása, átadása GLS futárnak
  • Online készletnyilvántartás vezetése, frissítése
  • Termékinformációk feltöltése, frissítése a webshopban
  • Weboldal tartalom feltöltése, frissítése (blog cikkek, …)
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása (pl: vásárlók informálása, termék visszaküldés, termékcsere, …)
  • Áruátvétel a futároktól (kb 0-20 kg)

Ideális munkatárs jellemzői:

  • Agilis hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Kreatív, proaktív, nyitott gondolkodásmód
  • Fejlődni, tanulni akarás
  • Helyesen és könnyen ír üzenetet, e-mailt

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • WordPress+Woocommerce alapszintű ismerete
  • Social media platformok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Fizetés közös megállapodás alapján
  • Innovatív cégkultúra
  • Kihívásokkal teli változatos feladatok
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, barátságos munkatársak

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes vagy részmunkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület
Webáruház asszisztens állás

Úgy érzed, hogy te lennél számunkra, az ideális jelölt?

Küld el jelentkezésed az alábbi űrlap segítségével!

    Megengedett fájlméret és típus: 5Mb (pdf, doc, docx, rtf)

    Megengedett fájlméret és típus: 2Mb (pdf, doc, docx, rtf)

    Az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat elolvastam és elfogadom.