Tartalommenedzser

Cégünkről:

  • 2012-ben alapított webfejlesztő cég és digitális marketing ügynökség
  • kialakult és folyamatosan növekvő ügyfélkör
  • változatos projektek (egyedi fejlesztések, cms modul fejlesztések)
  • fiatalos, motivált csapat

Feladatok:

  • weboldalak, illetve közösségi média felületekre szánt szöveges/képi/videó tartalmak szerkesztése és feltöltése
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
  • aktív együttműködés a projektmenedzser munkatárssal

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • affinitás a webes technológiák iránt

Előnyt jelent:

  • CMS (online tartalomkezelő) rendszerek kezelésének felhasználói szintű ismerete (pl: WordPress)
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • laza, barátságos csapat
  • kényelmes munkakörnyezet
  • fejlődési, karrierépítési lehetőség
  • kitűnő kávé

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes vagy részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, vagy e-mailben a info[(kukac)]webergoline.hu email címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.

tartalommenedzser állás, content manager, karrier

Úgy érzed, hogy te lennél számunkra, az ideális jelölt?

Küld el jelentkezésed az alábbi űrlap segítségével!

Megengedett fájlméret és típus: 5Mb (pdf, doc, docx, rtf)

Megengedett fájlméret és típus: 2Mb (pdf, doc, docx, rtf)

Az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat elolvastam és elfogadom.