PPC specialista állás

Cégünkről:

  • 2012-ben alapított webfejlesztő cég és digitális marketing ügynökség
  • kialakult és folyamatosan növekvő ügyfélkör
  • változatos projektek (egyedi fejlesztések, cms modul fejlesztések)
  • fiatalos, motivált csapat

Feladatok:

  • AdWords és Facebook kampányok tervezése és készítése, optimalizálása
  • Kapcsolattartás, együttműködés ügyfelekkel
  • PPC konzultáció/tanácsadás
  • Részvétel a landing oldalak tervezésében
  • Részletes beszámoló készítése futó kampányokról
  • Adatok riportálása
  • Kulcsszókutatás és kampányok felkonfigurálása

Elvárások:

  • 1-2 év tapasztalat PPC kampányok kezelése terén
  • Minősített AdWords szakértői tanúsítvány

Előny:

  • Analitikus, részletgazdag szemléletmód
  • Kreatív gondolkodás
  • Google AdWords használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • laza, barátságos csapat
  • kényelmes munkakörnyezet
  • fejlődési, karrierépítési lehetőség
  • kitűnő kávé

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes és részmunkaidős foglalkoztatás is

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

ppc specialista, ppc specialist, karrier