Junior és senior PHP webfejlesztő munkatársakat keresünk

Ügyfeleink megnövekedett egyedi fejlesztési igényei miatt 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező fejlesztőket keresünk.

Cégünkről:

  • 2012-ben alapított webfejlesztő cég és digitális marketing ügynökség
  • kialakult és folyamatosan növekvő ügyfélkör
  • változatos projektek (egyedi fejlesztések, cms modul fejlesztések)
  • fiatalos, motivált csapat

Feladatok:

  • aktív részvétel az egyedi fejlesztések megtervezésében és megvalósításában
  • backend és frontend fejlesztések

Elvárások:

  • magabiztos PHP, JavaScript és MySql tudás
  • HTML, CSS átfogó ismerete

Előnyt jelent:

  • Laravel keretrendszer ismerete
  • tapasztalat WordPress bővítmények fejlesztésében
  • eCommerce rendszerek ismerete
  • angol nyelv ismerete
  • verziókövető rendszerek használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt fizetés (megállapodás szerint)
  • nyugodt, kényelmes munkakörnyezet
  • kitűnő kávé

Foglalkoztatás jellege:

Nyitottak vagyunk rész illetve teljes munkaidős foglalkoztatásra is. Szabadúszók, alvállalkozók jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Jelentkezz az alábbi űrlap kitöltésével, vagy e-mailben a info[(kukac)]webergoline.hu email címre küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.

junior és senior webfejlesztő állás, php web developer

Úgy érzed, hogy te lennél számunkra, az ideális jelölt?

Küld el jelentkezésed az alábbi űrlap segítségével!

Megengedett fájlméret és típus: 5Mb (pdf, doc, docx, rtf)

Megengedett fájlméret és típus: 2Mb (pdf, doc, docx, rtf)

Az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat elolvastam és elfogadom.